Vážení uchazeči a zákonní zástupci,

zde jsou informace k dalšímu průběhu přijímacího řízení:

Výsledky

Výsledné pořadí žáků bude vyvěšeno na stránkách školy www.sps-cl.cz a na úřední desce před budovou školy v pátek 28. dubna 2023 v 15:00 hod. Výsledek si zjistíte pomocí registračního kódu, který jste od nás obdrželi při podání přihlášky ke studiu (kód ve tvaru kola přijímacího řízení, zkratky oboru, pořadového čísla přihlášky, např. 1ST001, 1EM001, 1IT001 apod.). Pokud registrační kód nenajdete, přijďte na sekretariát školy. Zastavit se můžete osobně bez kódu a my Vám sdělíme výsledek společně s předáním rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení. 

Rozhodnutí

Rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení si budete moci vyzvednout v den zveřejnění výsledků v pátek 28. dubna od 15 do 18 hod. Prosíme, pokud je to z Vaší strany možné, o osobní vyzvednutí rozhodnutí. Vzájemně tím zjednodušíme administraci přijímacího řízení.

Pokud jste byli přijatí a chcete na obor nastoupit, je potřeba ode dne oznámení rozhodnutí o přijetí, tj. 28. dubna 2023, odevzdat do 10 pracovních dní na zvolený obor zápisový lístek. Je ideální vzít si ho s sebou v den, kdy si osobně vyzvedáváte rozhodnutí a rovnou jej na zvolený obor odevzdat. Pokud zápisový lístek odevzdáváte na jinou školu, poprosíme Vás o tuto informaci, protože tak můžeme Vaše místo uvolnit pro další žáky.

Pokud jste nebyli přijatí, pomůžeme Vám s odvoláním a vysvětlíme další postup. Vzhledem k tomu, že ne všichni přijatí uchazeči odevzdají zápisový lístek u nás, dochází průběžně na oborech k uvolňování míst, která následně doplníme prostřednictvím odvolání.

Uchazečům, kteří se hlásí ze základních škol, je vydáván lístek základní školou. Uchazeči z víceletých gymnázií si musí lístek vyžádat na Krajském úřadu v Liberci.

V případě jakýkoliv dotazů či nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 487 833 123 nebo na emailu sps@sps-cl.cz. Rádi Vám pomůžeme.


Více o příjímacím řízení