ELTECH CVUT 2 etapa

II. etapa – máme postupujícího do finále!

Jak jsme již informovali, tak se letos elektrotechnické olympiády FEL ČVUT zúčastnilo 91 žáků naší školy. V první etapě „soutěžního kvízu“ jsme obsadili horní pozice – 9 žáků naší školy v rámci celé ČR. Ve druhé etapě se žáci rozhodli, zda se soutěže dále zúčastní se svými žákovskými projekty. COVID-19 nám s tím trochu zamíchal karty, ale nakonec se do úzkého finále probojoval Aleš (4.C) se svým projektem Konstrukce termoelektrického generátoru.

Závěrečné klání mezi 10 nejúspěšnějšími z celé ČR v podobě finále olympiády se uskuteční on-line formou v prostředí MS Teams. Termín konání je pátek 10. 12. 2021.

Přejeme našemu finalistovi hodně štěstí a v ideálním případě jednu z vítězných pozic.

Web soutěže: http://go2.fel.cvut.cz/