Máme prvenství v obou středoškolských kategoriích!

Jak jsme již informovali, dne 15. listopadu 2021 soutěžili žáci naší školy v kategorii Senior (3. a 4. ročníky) a dne 16. listopadu 2021 v kategorii Junior (1. a 2. ročníky) ve znalostech z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti formou on-line testů v soutěži Bobřík informatiky. Soutěž si klade za cíl seznamovat žáky s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače.

Nyní máme k dispozici výsledky obou kategorií a věřte, že můžeme být na naše žáky opravdu hrdí, protože v obou kategoriích dosáhli na první pozice v rámci celé ČR. Jen pro informaci soutěžilo více jak 100.000 soutěžících.

Našim vítězům blahopřejeme a držíme pěsti 6 postupujícím (Jiří 3.B, Martin 3.C, Miloš 3.C, Martin 3.D, Tomáš 4.C a Karel 4.D) + 2 náhradníci (Jonáš 4.C a Aleš 4.C) do krajského – ústředního kola v kategorii Senior.

Web soutěže: https://ibobr.cz/

Ing. Alexandr Fales, koordinátor soutěže za SPŠ Česká Lípa, p. o.