Cyber Security Competition 2023-2024

I letošní školní rok jsme se zúčastnili soutěže v kybernetické bezpečnosti CYBER SECURITY COMPETITION. Tato soutěž probíhá vícekolově v průběhu školního roku. Již v 1. (krajském) online kole, kterého se účastnilo přes 350 žáků SŠ, jsme zanechali výraznou stopu, kdy mezi 127 postupových míst jsme pustili jen 14 žáků z jiných středních škol libereckého kraje.  Do 2.

Lyžařský kurz 2024

Od 17. do 22. března se druhé a třetí ročníky naší školy vypravily za nezapomenutelným zážitkem do Pece pod Sněžkou.

Ještě týden před kurzem to vypadalo, že lyže a prkna zůstanou doma a že se budeme klouzat tak maximálně po bahně. Počasí nám ale vyšlo vstříc a my si mohli užít horského sněhu a sluníčka do posledních chvil.

Představení Divadelního centra Zlín

Každý rok žáci prvního ročníku naší školy v rámci výuky anglického jazyka navštěvují představení Divadelního centra Zlín. I tento rok měli tuto možnost a navíc obohacenu dalším uměleckým zážitkem. Představení se totiž poprvé konalo v krásně zrekonstruované budově Jiráskova divadla. Pro většinu žáků to byla první návštěva tohoto nového kulturního stánku a věřím, že ne poslední.

Národní finále soutěže Hackujstat.cz

V pátek a sobotu 19. až 20. ledna 2024 se uskutečnil 5. ročník soutěže veřejné správy Hackujstat.cz, jde o celostátní kolo vítězů z krajských hackathonů. Soutěž se uskutečnila v sídle NKÚ v Praze a soutěžící měli 24 hodin na splnění zadání. Naši školu reprezentoval tříčlenný tým NorthernWind.

Popis soutěže

Andělské počítání

Ráda bych pozvala všechny zájemce na naši další online aktivitu s tématem Andělského hradu v Římě. Akce je plánována na  6. 2. 2024, mezi 8:00 a 8:45. Propojeny budeme tři školy a máme pozvaného zajímavého hosta, který se k nám přihlásí ze zajímavého místa. Za naši školu bude aktivní třídou 1.C. Pokud by vás zajímaly další podrobnosti, zde jsou:

Subscribe to