Suplování:   Pátek 9.2.2018 (sudý)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Badalec Michal

..

Sp

..

Ko

..

-

-

-

-

-

Fialová Markéta

-

Zu

....

..

-

..

-

-

-

 

Zúdorová Marcela

   

Vh

Dr

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Čechová Gabriela

3.hod

přesun <<

OBN

3.B

(u3b)

z 6.hod

 

4.hod

přesun <<

CJL

1.B

(u1b)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

CJL

1.B

 

na 4.hod

 

6.hod

přesun >>

OBN

3.B

 

na 3.hod

Drobeček Jan

4.hod

spojeno

CAS

2.B (D1)

(ict2)

 

Fiala Luděk

5.hod

přesun <<

FYZ

2.B

(u2b)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

FYZ

2.B

 

na 5.hod

Hurčíková Ludmila

7.hod

přesun >>

NEJ

4.A

 

na 7.2. 1.hod

Jonášová Regina

5.hod

přesun <<

CJL

4.B

(u4b)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

4.B

 

na 5.hod

Kosun Jan

4.hod

supl.

TPR

3.A

(u3a)

 
 

5.hod

výměna <<

BIO

1.A

(u3b)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

TEV

1.B (D2)

(tcv2)

z 8.hod

 

6.hod

výměna >>

BIO

1.A

 

na 5.hod

 

7.hod

přesun <<

TEV

1.B (D2)

(tcv2)

z 9.hod

 

8.hod

přesun >>

TEV

1.B (D2)

 

na 6.hod

 

9.hod

přesun >>

TEV

1.B (D2)

 

na 7.hod

Podlešák Eduard

7.hod

přesun <<

PRA

3.B (PRA3)

(sou)

z 9.hod

 

9.hod

přesun <<

PRA

3.B (PRA3)

(sou)

z 10.hod

 

9.hod

přesun >>

PRA

3.B (PRA3)

 

na 7.hod

 

10.hod

přesun >>

PRA

3.B (PRA3)

 

na 9.hod

Rachač Tomáš

6.hod

přesun <<

AUT

4.B

(fyz2)

z 7.hod

 

7.hod

přesun <<

ELE

3.B (PRA1)

(ele)

z 9.hod

 

7.hod

přesun >>

AUT

4.B

 

na 6.hod

 

9.hod

přesun >>

ELE

3.B (PRA1)

 

na 7.hod

Špindler Radek

2.hod

supl.

EKO

2.B

(u2b)

 

Vácha Jakub

3.hod

supl.

ANJ

2.B (D1)

(u2b)

 
 

5.hod

výměna >>

ANJ

1.A

 

na 6.hod

 

6.hod

výměna <<

ANJ

1.A

(u1b)

z 5.hod

Zúdorová Marcela

2.hod

supl.

TEK

1.D

(u1d)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

BIO

 

(u3b)

výměna <<

Kosun Jan

z 6.hod

 

5.hod

ANJ

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

ANJ

 

(u1b)

výměna <<

Vácha Jakub

z 5.hod

 

6.hod

BIO

   

výměna >>

 

na 5.hod

1.B

4.hod

CJL

 

(u1b)

přesun <<

Čechová Gabriela

z 5.hod

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Fa)

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

TEV

D2

(tcv2)

přesun <<

Kosun Jan

z 8.hod

 

6.hod

TEK

   

odpadá

 

(Zu)

 

7.hod

TEV

D2

(tcv2)

přesun <<

Kosun Jan

z 9.hod

 

8.hod

TEV

D2

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

TEV

D2

 

přesun >>

 

na 7.hod

1.D

2.hod

TEK

 

(u1d)

supluje

Zúdorová Marcela

(Fa)

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Fa)

2.B

1.hod

STT

   

odpadá

 

(Bd)

 

2.hod

EKO

 

(u2b)

supluje

Špindler Radek

(Bd)

 

3.hod

ANJ

D1

(u2b)

supluje

Vácha Jakub

(Zu)

 

4.hod

CAS

D1

(ict2)

spojí

Drobeček Jan

(Zu)

 

5.hod

FYZ

 

(u2b)

přesun <<

Fiala Luděk

z 6.hod

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

4.hod

TPR

 

(u3a)

supluje

Kosun Jan

(Bd)

3.B

3.hod

OBN

 

(u3b)

přesun <<

Čechová Gabriela

z 6.hod

 

3.hod

STT

   

odpadá

 

(Bd)

 

6.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

PRA

PRA3

(sou)

přesun <<

Podlešák Eduard

z 9.hod

 

7.hod

ELE

PRA1

(ele)

přesun <<

Rachač Tomáš

z 9.hod

 

9.hod

PRA

PRA3

(sou)

přesun <<

Podlešák Eduard

z 10.hod

 

9.hod

PRA

PRA3

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

ELE

PRA1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

10.hod

PRA

PRA3

 

přesun >>

 

na 9.hod

4.A

5.hod

TPR

   

odpadá

 

(Bd)

 

7.hod

NEJ

   

přesun >>

 

na 7.2. (St) 1.hod

4.B

5.hod

CJL

 

(u4b)

přesun <<

Jonášová Regina

z 6.hod

 

5.hod

SPS

   

odpadá

 

(Zu)

 

6.hod

AUT

 

(fyz2)

přesun <<

Rachač Tomáš

z 7.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

AUT

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři